Rüyada altın görmek

Rüyada altın görmek: altın değerli bir madendir, hızlıca paraya çevrilebilir ve altın sebebiyle çok fazla savaş ve karmaşa yaşandığı tarihte bilinir bu sebeple rüyada altın görmek bu gerçeklerle bilinç altımızda oluşan sonuçlarına göre değerlendirilir.

Rüyada altın kaybetmek, yanlış şeyler yaparak değer verdiğiniz/sevdiğiniz bir kişinin kalbini kıracağınıza işaret eder.  Rüyada elinizdeki altını çıkarmak, birinin size bir sürpriz yapacağına, saygınlığınızın artacağına ve hoş birinden ilgi göreceğinize delalet eder.

Rüyada altın satın almak; bol paraya kavuşacağınıza, altın takmak çok uğurlu bir insan olduğunuza ve çok istedi­ğiniz birinden bir telefon geleceğine işarettir.

Rüyada kese içinde altın görmek, sakladığınız sırların ortaya çıkacağı­nı gösterir.Rüyada külçe altın görmek, evden birinin ayrılacağına, birine altın taktığınızı görmek; bir suç işleyeceğinize işarettir. Rüyada altın eşya görmek ise istediğiniz kişiyle evlenebileceğiniz anlamı­na gelir.

Başka bir yoruma göre ise rüyada altın görmek, mesih ışığı, sevgi. Size ilahi olarak bahşedilmiş bir şey; içinizdeki büyük hazine.

rüyada altın yorumu a sözlüğü altında yayınlanmıştır.