Rüyada göl görmek

Rüyada göl görmek: tatlı ve tuzlu su birikintisine verilen isimdir. Su temizliktir, ve rüyada göl görmek su birinkitisinin verdiği anlamla yorumlanır. Suyun temizliği hayırlara vesile olurken, suyun kirliliği ise sıkıntılara işarettir.

ruyada-gol-gormekİyi huylu kadına, işini hiçbir destek almadan yürüten yöneticiye, yola çıkmak isteyen için bunun bir süre gerçekleşmemesine işarettir. Rüyada göle girmek onun hile ile aldatılacağı anlamına gelir.

Sakin bir gölde sandalla gezinmek, mutlu olacağınıza delalet eder. Mutluluğunuzu yakınınızdaki insanlarla paylaşacağınız anlamındadır. Kirli bir gölde gezmek, iş ve aşk yaşamınızda sıkıntılar yaşayacağınız anlamına gelir.

Sakin ve durgun göl mutluluğun ve bu mutluluğu sevdiklerinizle paylaşacağınızın, kirli göl ise işte ve aşkta sorunlarla karşılaşaksınız demektir. Rüyada göl muratla yorumlanır.

Durgun ve parlak sulu bir gölde sandalla dolastığını görmek, sonucunu dört gözle beklediğiniz bir olayın hemen ,hemen istediğiniz biçimde halledildiği haberini alacağınıza, gölde yıkandığınızı görmek, başınızda dolaşan bir felaketten kurtulacağınıza işarettir.

Bulanık suyu olan bir gölde elini ve yüzünü yıkadığını gören, kısa süreli bir hastalık geçirerek sonra iyileşir. Göl üzerinde göl çiçeklerinin açtıklarını görmek murattır.

Bir başka rivayete görede: göl, yolcu için yolculuğun mümkün olmamasına delalet eder. Küçük göl, zengin bir kadın olarak tabir edilir. Bazen göl, iyi geçinmeyi seven, servet sahibi bir kadın olarak yorumlanır.

rüyada göl yorumu g sözlüğü altında yayınlanmıştır.