Rüyada para görmek

Rüyada para görmek : kağıt para olabilir, bozuk para olabilir, altın veya gümüş para olabilir.  Para bir varlık göstergesidir aşağıdaki rüya tabiride bu gerçek doğrultusunda yorumlanmıştır.

Rüyada para almak-vermek veya tomarla para görmek, iyi şans ve zenginlige yorumlanır. Para bulmak, sansının iyi olacağına ve zengin olunacağına işarettir. para kaybetmek, kısa surecek sıkıntı ve uzuntuye yorulur. para saymaksa, beklemedigi kadar basarılı olacak bir ise yorumlanır. gumus para guzel haber, mutluluk demektir. Bakır para guzel, ugurlu bir istir. altın para kıskançlık, dedikodu ve sıkıcı söz olarak yorumlanır.

ruyada-para-gormekBir kimsenin rüyasında çok parasının olduğunu ve onları saymakla bitiremediğini görmesi; o kimsenin yapmayı tasarladığı bir işi bitiremeyeceğine veya çalıştığı iş yerinde birtakım ihmallerinden dolayı zarara uğrayacağına, kişinin rüyasında herhangi bir yolda giderken para bulduğunu görmesi; o kimsenin elinden bir miktar para çıkacağına delalet eder.

  • Üzüntü ve kedere, bayağı rızka ve darlığa; gösterişe, üzüntü veren söze, sıkıntı doğuran davranışa;
  • Para bazen dostlarla görüşmeye, sıkıntıdan so a rahata ermeye, sözün tükendiği yerde maddi imkanların devreye girmesine;
  • Gümüş para yutup abdest bozarkenn para çıkarıdığını görmek zındıklığa
  • Altın yutup para çıkardığını görmek, imandan so a küfre düşmeye,
  • Sarık yahut şapkası içinde para görmek abdest bozmaya,
  • Üzerinde kutsal ifadelerin yazılı bulunduğu paraları görmek, şiir ve musikiyi Kuran a tercih etmeye delalet eder.

Rüyada para, Üzüntü ve kedere, bayağı rızka ve darlığa; gösterişe, üzüntü veren söze, sıkıntı doğuran davranışa; Rüyada Para bazende dostlarla sık sık görüşmeye, sıkıntıdan sonra rahata ereceğine, sözün tükendiği yerde maddi imkanların devreye gireceğine;

Gümüş para yutup abdest bozarkenn para çıkarıdığını görmek zındıklığa, Altın yutup para çıkardığını görmek, imandan sonra küfre düşmeye, Sarık yahut şapkası içinde para görmek abdest bozmaya, İzerinde kutsal ifadelerin yazılı bulunduğu paraları görmek, şiir ve musikiyi Kur’an’a tercih etmeye delalet eder. Rüyada para almak veya vermek veya tomarla para görmek, parlak şans ve servete; para bulmak, şansının açılacağına, zengin olacağına; para kaybetmek, kısa sürecek sıkıntı ve endişelere; para saymaksa, umduğundan daha çok başarılı olacak bir işe işarettir.

Para bulmak, şansının iyi olacağına ve zengin olunacağına işarettir. Para kaybetmek, kısa sürecek sıkıntı ve üzüntüye yorulur. Para saymaksa, beklemediği kadar başarılı olacak bir işe yorumlanır. Ufak sıkıntılar çektikten sonra, çok mutlu olacağınız anlamına gelir. Parayı kaybetmediğiniz sürece, hayatınızda birçok güzel değişiklikler olacak. Bozuk para konuşma, laftır.

Kağıt para, kişinin çalışması ve sorumluluklarını bilmesi sonucunda alacağı paradır. Rüyada çok paraniz oldugunu ve onlari saymakla bitiremediginizi görmek, yapmak istediginiz bir işi tamamlayamayacaginiza, yahut çalıstığınız yerde bazi ihmallerinizden dolayi zarara ugradiginiza delalet eder. Yolda giderken yerde bir para bularak aldığınızı görmek, elinizden bir miktar para çıkacağına işarettir.

Bir baska rivayete görede: Rüyada görülen para, riya ve mücadele ile beraber söylenen bir sözdür. Bir kimse rüyada gümüs para yuttugunu ve abdest bozarken para i çikardigini görse, o kimse zindik ve Allah (C.C.)’i inkar eden birisidir. Para, alçak söze ve serre isarettir. Bir kimse rüyada Allah (C.C.)’in ismi yazılı birtakim paralar görse, Kur’an-i Kerîm yerine sema ayinim ve şiir söylemeyi kendisi için daha hoş görür. Rüyada altin yuttugunu, abdest ederken para çıkardigini gören müslüman dininden döner. Paraya rastladigini gören kimse için, mesakkat ve usançlıktır. Paralar, üzüntü, keder, darlik ve kendisine keder gelecek söze işarettir. Bazen para, bayağı rızka veya sıkıntıdan sonra rahatlığa veya işi az mükafati çok amele işarettir. Rüyada para bir kaç şekilde yorumlanır. Gümüş para hayırlı haber, sevinç verici sözdür. Bakır para hayırlı, uğurlu iş ve hizmetkardır. Altın para kıskançlık, dedikodu ve sıkıcı sözdür.

Rüyada para görmek; kısa bir süre içinde elinize bir miktar para geçeceğine, altın para görmek; hastalığa,sıkıntıya, gümüş para görmek; sevince,mutluluğa yeni dostluklara, birinden para almak; can sıkıcı bir haber almaya, para vermek; birinin canını sıkacak bir sözü ona söyleyecağinize, yerde para bulmak; çok önemli olmayan bir hastalık geçirileceğine, para çalmak; istemeden bir kimse hakkındaki bazı sırları öğreneceğinize, paranızı çaldırmak; herkezden saklamaya özen gösterdiğiniz bir işin açığa çıkacağına, para basmak; gizli saklı bir teşebbüste bulunulacağına, kendinizi para yırtarken görmek ise; önceden başlamış olduğunuz fakat artık pişmanlık duyduğunuz bir işten vazgeçmeye işarettir.

rüyada para yorumu p sözlüğü altında yayınlanmıştır.