Rüyada kurbağa görmek

Rüyada kurbağa görmek: Kurbağalar; kuyrukları olmayan hayvanlardandır. Hem suda hemde karada yaşarlar. Birçok türü vardır. Kurbağaların ordan oraya zıplaması iyi olmasada, rüyada kurbağa görmek iyi şeyler olarak yorumlanır.ruyada-kurbaga-gormek

Rüyada kurbağa, Allah’a karşı kulluk görevlerini yapan kişiye; kimseye zararı olmayan, temiz ve mütevazi bir bayana delalettir, rüyada kurbağa topluluğu görmek ise hilekar toplumlara, açıktan zikir yapan yoksullara, züht ve takva ehli insanlara veya bekçilere.

Kurbağalarla beraber olduğunu görmek komşu ve yakınlarıyla güzel sohbet etmeye. Kurbağa eti akraba ve yakınlarından az bir menfaate veya mülke nail olmaya. Kurbağa avlamak akranlarını alt etmeye. Kurbağaların bir yere veya yerleşim alanına topluca girmeleri azaba, çıkmaları, dua ve niyaz, namaz ve sadaka ile, azabın kaldırılmasına.

Kurbağaya rastlamak faziletli, salih birisi ile anlaşmaya işarettir. Çok akıllı ve bilgili bir arkadaşınızın olduğuna ve onun öğütlerine önem vermeniz gerektiğine delalet eder. Rüyasında kurbağa görmek veya sesini işitmek, bir grup tarafından başkan seçileceğine.

Kurbağayı zıplarken görmek, bir kimse tarafından izlendiğine yorumlanır. Çok yakın bir iyi arkadaşınız olduğunada işaret eder. Eğer bir kurbağa gördüyseniz, çok yakın bir dostunuz olduğunun işaretidir . Bu çok seviyeli ve akıllı arkadaşınız, size her zaman öğüt vermeye hazır. Geveze dost, arkadaştır.

Kurbağa sesi de dosttan gelecek bir haber olarak yorumlanır. Rüyada kurbağa görmek, size sevmediğiniz ve onun da size karşı kini ve nefreti olan bir bayan tarafından kötülük gelebileceğine delalet eder.

rüyada kurbağa yorumu k sözlüğü altında yayınlanmıştır.