Rüyada örümcek ağı görmek

ruyada-orumcek-agi-gormekRüyada örümcek ağı görmek: Örümcek ağına bakıldığı zaman bir sanat eseri olduğunu söylemek mümkün. Örümcekler ağlarını tuzak için örerler; bu şekilde avlarına ulaşırlar. Her örümceğin kendine özgü ağ örme tekniği ve modeli vardır.

Rüyada örümcek ağı, özellikle genç beyler için düşmana ve bu düşmanın onların düzenlerini yıkacağına delalettir, rüyayı görenin bu düşmanı öğrenmeden düzenini koruması ve işlerini düzene sokamayacağına işarettir. Rüyayı gören tecrübeli ve yaşça olgun ise bu onun başarılı olacağına işaret eder. Kadınlar için durum kısmen farklıdır, rüyayı gören genç bir kadın ise rakibi ile arasının açılacağına, olgun kadın görmüşse rüyayı bu onun para ile ilgili meselelerde sıkıntılı günler geçireceğine işaret eder.

Genel olarak bu rüyayı birçok rüya tabircisi rüyayı gören kişinin işlerinin bir süre bozulacağına ama sonra tekrar yoluna giriceğine işaret eder. Kadınlar için yakınlarıyla arasının bozulmasına; yaşlı kadınlar için para derdine yorumlanır. Örümcek ağının hile ve yanıltmaya işaret ettiğide rivayet edilir. Başka bir rivayete göre fakirliğe işaret etmiştir.

Evinde örümcek ağı olduğunu gören, evinde aldatılmış olur. Evinde birçok örümcek görmek, çaresizliğe düşmeye; örümcek ağlarını süpürüp attığını görmek, fakirlikten kurtulmak olarak yorumlanır.

Rüyanızın anlamını tam olarak kavramak için örümcek ile ilgili diğer rüyalarıda okumanızı tavsiye ederi.z

rüyada örümcek ağı yorumu o sözlüğü altında yayınlanmıştır.