Rüyada burun kanaması görmek

Bu haftaki konumuz rüyada burun kanaması görmek ne anlama gelir olacak. Ünlü rüya tabirleri kitaplarından alacağımız bilgiler ile sizleri aydınlatmaya çalışacağız.

Öncelikle bu rüya yorumunda iki ayrı nesne geçmekte birincisi burun görmek, ikincisi ise kan görmek. Ayrı ayrı manalarını öğrenebilmeniz için kelimelerin üzerine tıklayabilirsiniz.

Gelelim burun kanamasına işte burundan gelen kanın manası: Burundan gelen kan akışkan ve inceyse, burnu akan kimsenin haram kazanca veya mala sahip olacağına işarettir. Eğer akışkan değil katı bir kan geliyorsa burundan, bu doğmadan düşük yapılacak bir erkek evlada işarettir. Rüyada burnunun kanadığını gören kişi, burun kanamasının kendisini rahatlattığını hissettiyse o kişiye üstünden (kendinden mevki olarak yetkili kişi) bir iyilik yapılacağına işaret eder. Eğer akan kanın ona zararı vereceğini yada kötüleştireceğini hissettiyse, o kişi üstünden ağır bir laf işitir. Eğer burnundan gelen kan azsa (bir kaç damla) bu iyiye yorulur ve kendisinin bir hayra erişeceğine delalet eder. Eğer burnundan kan çıktıktan sonra kendisini kuvvetsiz hissederse, ihtiyaç sahibi bir fakir olacağına delalettir. Tam aksi şekilde burnundan kan aktıktan sonra kendisini kuvvetlice hissediyorsa bu o kişinin zengin olacağına delalet eder. Rüyasında burnundan kan akıp elbisesi kirlenen kişi kötü bir mülk/mal veya günah kazanır. Eğer burnundan akan kan hiçbir ebliseye veya eline bulaşmazsa kişi günahtan kurtulur. Burundan gelen kan yola damlarsa rüyayı gören malının zekatını verir ve o yolda karşılaştığı ihtiyaç sahiplerine sadaka verir. Burundan kan geldiğini görmenin kötüye yorulduğunu ifade edenler olsada genel olarak iyi bir anlamı vardır ve bu şekilde rüya gören kişilerin dikkatli olmaları ve hayırlı işler yapmaya dikkat etmeleri tavsiye olunur.

rüyada burun kanaması yorumu b sözlüğü altında yayınlanmıştır.