Rüyada sigara görmek

ruyada-sigara-icmekRüyada sigara görmek veya rüyada sigara içmek nasıl yorumlanmalıdır : sigara öncelikle sağlığa zararlı birşeydir. Bir kimse rüyasında bir kişiye sigara verdiğini yada bir kişiden sigara alarak içtiğini görmesi; kişinin iş kurma isteğinin olduğuna yada evini farklı bir yere taşımak düşüncesinde olduğuna işaret eder.

Bir kişinin kendisinin rüyada sigara içtiğini görmesi, erkek için, rastladığı birden fazla zorluk ardından bir başarıya varacağına işaret eder. olgun yaştaysa , dagıtmak mecburiyetinde kalacağı iyi bir dostluğa , evlenmemiş ve genç bir kızın rüyasında bir sigara içtiğini görmesi ; zengin hali vakti yerinde bir kişi ile evlenecegine delalet eder. Nikahlı (evli) yada çalışan bir bayan rüyada sigara içtiğini görmesi ; üzüntülü ve dertlı,kederli günlerin cok uzak olmağına yorulur.Her hangi bir kişi rüyasında sigara aldığını görmesi yeni plan tasarladığına işarettir.

Rüyada sigara içtiğini görmek ; Peygamber Efendimiz (S.A.V) in sünnetlerini bırakmaya ve dağılmış kederli günler yaşamaya yorumlanır.

rüyada sigara yorumu s sözlüğü altında yayınlanmıştır.