Rüyada ceviz görmek

ruyada-ceviz-gormekRüyada ceviz görmek yada rüyada ceviz yemek yahut toplamak ne anlama gelir: ceviz besleyici ve beyin fonksiyonlarının daha iyi çalışmasını sağlayan bir meyvedir. Aşağıda rüyada ceviz görmenin yorumu bulunmaktadır:

Kişinin rüyasında ceviz görmesi; kişiye birinden miras vesilesiyle para geleceğine delalet eder.. Rüyada ceviz yemek ise; yakın bir tanıdığıyla kavga etmesine o yüzden de manevi olarak çok kırılacağına , bir kimsenin rüyasında ceviz ağacı görmesi; o kimsenin bir rahatsızlığı ortaya çıkacağına yada o kimsenin üzüleceği bir olay meydana gelmesi, rüyada bir ağaçtan ceviz topladığını görmesi; kişinin bir bayan sayesinde bir mülk veya mala sahip olacağına delalet eder.

Kişinin rüyada ceviz ağacına çıkıp sonrada oradan düşüp vücudunda herhangi bir yerini kırması; o kimsenin başında kara bulutlar yani felaket dolaştığına, bir kimsenin rüyasında bir ceviz ağacını dibinden söküp aldığını görmesi; o kişinin neden olduğu bir kaza meydana gelip sonunda hakim karşısında olacağını işaret eder.

Bir kimsenin rüyasında ceviz kırdığını görmesi; o kişinin kazancını rahatlıkla kazanacağına , ferahlık ve sıkıntısız bir hayata devam edeceğine, rüyada avucunda duran cevizlerin kötü çürük olduğunu görmesi; haram yoldan kazanç sahibi olacağına, rüyada birden fazla cevize sahip olduğunu görmesi; o kişinin her hangi bir insan ile mahkemelik olacağınıza işaret eder.

rüyada ceviz yorumu c sözlüğü altında yayınlanmıştır.