Rüyada koşmak görmek

Rüyada koşmak ne anlama gelir ve nasıl yorumlanmalıdır: koşmak vasıtasız şekilde bir yere ulaşmak için adımları hızlı atarak ilerlemektir aynı zamanda bir egzsersiz türüdür. Daha bir yere daha hızlı erişmek ve sağlığımızı korumak için koşmamız gerekmektedir ama rüyada koşmak tam tersi sağlığımızın bozulucağına işarettir.
ruyada-kosma
Sıkıntı ve ızdırap verecek şeylere, işleri aceleye getirmeye ya da hırslı davranmaya işarettir. Rüyada koşmak, sağlık durumunun hafif bir şekilde bozulacağına yorumlanır. Zengin olacağınız ve yüksek bir pozisyona yerleşeceğiniz anlamına gelir. Rüyada koşarken düştüğünü görmek ise, itibarınızın sarsılacağına işaret eder.

Rüyada koşmak, kişinin çok büyük istekleri ve amaçları olduğuna işaret eder. Kişi eğer ayakkabısız koşuyorsa bütün hedeflerine ulaşır. Rüyada uzun bir yolda tek başına koştuğunu gören birisi, müjdeli bir haber alır. Bir yarış için kafile halinde koştuklarını görmek, arkadaşları tarafından kendisine verilecek kötü bir haber olarak yorumlanır.

Bir başka rivayete göre ise: rüyada koşarak bir yerden diğer yere gitmek rüya sahibinin kalbini sıkıştıracak ve ızdırap verecek haberleri duymasına veya arkadaşları ve dostları ile yapılan sohbetlerde sıkışıp daralmasına işarettir.

rüyada koşmak yorumu k sözlüğü altında yayınlanmıştır.