Rüyada arı görmek

Rüyada arı görmek neye yorumlanmalıdır, rüyada arı sokması ne anlama gelir : öncelikle arı çalışkanlığı ile bilinen ve kovan veya hayatı tehlikeye girdiğinde kendi ölümüne sebep olsa bile kuyruğundaki iğnesini kullanmaktan çekinmeyen bir hayvan olarak bilinir.

ruyada-ari-gormekBir kimsenin rüyada arı görmesi; o kişinin rızık kazanacağına yorulur.Kişi rüyasında bir kovanın önünde durup arılar kovana girip çıktıklarını görmesi; kazancınızın rahat olacağına bir sıkıntı yaşamayacağınıza ,rızkınızın bereketli olacağına, rüyada kendisinin bir arı tarafından sokulduğunu görmesi; işinizi ve kazancınızı kıskanan biri yada birileri olduğuna işaret eder.

Rüyada arı görmek, bolluk, başarı ve mutluluğun havadisini verir. Bir arı görmek, iş hayatında ve kişisel yaşamınızda birden fazla başarılı olaya imza atıcağınızın habercisidir.Sizi ve yakınlarınızı güzel bir hayat bekliyor demektir.

Şayet arı sokmuş ise , yakın bir dostunuzun sizi hayal kırıklığına uğratması demektir. Rüyada bir arıyı yakaladığını görmek, arzularınızın yerine gelmesi yani gerçekleşmesi; arıyı öldürmek ise habersizce gelen bir havadis; bir arı topluluğu, bir sırrın ortaya dökülmesi.
Kişi çicekler üzerinde bir arı görmüş ise ; yakın bir arkadaşının aniden misafir olması anlamına gelmektedir.

Rüyada arı bal üreten üreten bir böcek olarak tanımlanmaktadır. Onda insanlar için şifa bulunduğundan haber verilmektedir.

rüyada arı yorumu a sözlüğü altında yayınlanmıştır.