Rüyada pirinç görmek

ruyada-pirinc-gormekRüyada pirinç görmek: Bu besin beslenmemizde önemli bir yere sahiptir. İçinde bulundurduğu kalori miktarı yüzünden vücut gelişimini destekler. Yeterince doyurucudur, tek öğün olarakta tüketilebilir. Ayrıca zihni açar, ve yüksek tansiyonu düşürür. En önemliside vücuttaki fazla suyu çekerek vücudun toksit maddelerinden arınmasına yardımcı olur. Rüyada pirinç görmek, pirinç taneleriyle veya pirinçten pilav yapılmasından yola çıkarak yorumlanmıştır.

Pirinç zorlukla elde edilen mala veya mülke, pirinç toplamak ve onu bir yere yaymak varlığa, pirinci kabuklarından temizlemek mal ve dünyalığa yönelik sözlü ve fiziki zararı ortadan kaldırmayı, pirinç pişirmek veya pişmiş pirinç yemek çoğalan mala ve ticarete işaret eder. Rüyada pirinç gören kişi varlıklı olucak demektir. Başarının ve güzel arkadaşlığın, dostluğun işaretidir.

Rüyada pilav yediğinizi gördüyseniz, bu zenginliğin ve mutlu mesut bir aile hayatının simgesidir. Hayırlı mal, mülk, paradır. Toplu halde pirinç görmek, şaşılacak kadar büyük paradır. Rüyada pirinç görmek, mal ile yorumlanır. Pirinç yediğini görmek, zahmet çekerek elde edeceği mala işarettir. Pirinç topladığını ve bir yerde sakladığını görmek iyidir. Pişmiş pirinç görmek, çok büyük rızkla yorumlanır. Pilavın üzerine yoğurt koyduğunu görmek, hayırlara vesile değildir.

rüyada pirinç yorumu p sözlüğü altında yayınlanmıştır.