Rüyada patates görmek

Rüyada patates görmek: nişasta bakımından zengin olduğundan insanlar için önemli bir besin kaynağıdır. Patates şeker hastaları için faydalıdır aynı zamanda tüketildiğinde vücuttaki susuzluğuda giderir.

ruyada-patates-gormekMal ve nimete. Toplu şekilde patates aldığını görmek bolluk ve bereketli geçecek bir seneye işarettir. Patateslerin bir kısmının çürük olduğunu görmek nimetin bir kısmının elden çıkacağına veya yersiz kazanca işarettir. Rüyada patates görmek mal, nimet, şöhret, sevinç ve rahatlığa işarettir.

Patates soymak, kısmete ve arzu edilen bir murada; patates ekmek, yeni ve çok karlı bir işe başlayacağınıza; patates almak ya da bulmak, ümit edilmeyen bir yerden önemli miktarda para elinize geçeceğine; patates satmak, malınızın ziyan olacağına delalet eder. Pazarda veya başka bir yerde çok sayıda patates görmek; içinde bulunduğu yılın gören kişi açısından fevkalade geçeceğine, giriştiği her işten çok büyük kar elde ediceğine, patates satmak; elinden para çıkacağına işaret eder.

Patates ekmek, yeni ve çok para kazanılacak bir işe başlamak olarak yorumlanır. Rüyada patates görmek mal, şöhret, mutluluk ve refaha yorumlanır. Patates soymak, kısmete ve arzu edilen isteğe işaret eder. İş hayatında büyük başarılar elde edeceksiniz. Filizlenen patates paranın önündeki engeldir.

Rüyada patates görmek veya yemek, mal ve paraya işarettir. Aldığı patateslerin bir kısmının çürümüş olduğunu görmek, haram mala işarettir. Bir rivayete göre; elinden malının veya parasının bir kısmı çıkar. Bir başka rivayete görede: Rüyada patates görmek veya yemek, mal ve bereket olarak yorumlanır.

rüyada patates yorumu p sözlüğü altında yayınlanmıştır.