Rüyada mısır görmek

Rüyada mısır görmek ne anlama gelir, mısır üzerinde sıra sıra taneleri bulunan yemeklerde sıkça kullanılan aynı zamanda yağı çıkarılarakda kullanılan bir rızıktır. Besleyici olduğu için dünya üzerinde çok fazla üretilmekte ve tükletilmektedir.

ruyada-misir-gormekPeki rüyada mısır görmenin anlamı bazı tabircilere göre işlerin bozulmasına ve hastalığa işarettir demişlerdir ancak bunun tam tersi şekilde yorumlayanlarda olmuştur. Bu diğer yorumculara göre işlerinizdeki sıkıntılı ve durgun dönem bitecek, ve iş hayatınızda aksiyon dolu, hareketli bir sezona gireceksiniz demektir.

Rüyasında mısır yemek veya mısır tarlası görmek genç bir erkek için yapı işlerindeki başarısına; daha tecrübeli bir yaşta ise zor olmasına rağmen yaptığı işin sonunda kazanca; genç bekar kadın için çok dedikodulu bir evliliğe; iş kadını için beklenmedik bir yerden gelecek paraya işarettir.

Rüyada mısır topladığını görmek çalışma hayatınızın ve kazancınızın düzeleceğini, elinize para geçeceğine delalettir. Mısır toplamak şansın, paranın ve mutluluğun işaretidir. İnsanların mısır topladığını gördüyseniz, bir arkadaşınızın elde edeceği başarıya sevineceksiniz. Gördüğünüz mısır sarı renkli ise hastalıktır. Yeşil yapraklı, üstü örtülü mısır çabuk harcanacak paradır. Rüyada mısır görmek, koçanlı ise yoksulluğa, tane halinde ise para ile tabir edilir. Şansın, paranın ve mutluluğun işaretidir. İnsanların mısır topladığını gördüyseniz, bir arkadaşınızın elde edeceği başarıya sevineceksiniz. Şansın, paranın ve mutluluğun işaretidir. İnsanların mısır topladığını gördüyseniz, bir arkadaşınızın elde edeceği başarıya sevineceksiniz.

rüyada mısır yorumu m sözlüğü altında yayınlanmıştır.