Rüyada misafir görmek

ruyada-misafir-gormekRüyada misafir görmek yada rüyada misafir olmak ne demektir, rüya tabircilerinin misafir hakkındaki yorumları nelerdir: öncelikle misafir, bir kişinin yerleşkesinden kalkıp başka bir yerleşkeye gitmesine denir. Bu yerleşke bir köy, kasaba, şehir, ülke veya en basiti bir ev dahi olabilir.

Rüyada misafir görmenin anlamı en kısa sürede sahip olunacak bir gelire/rızıka, erkek evlada yada müjdeli bir habere işarettir. Rüyada kendini misafir olarak gören (yani rüyada misafir olmak) bir kişi tanımadığı ve haz etmediği yani hoşlanmadığı insanlara misafirliğe gitmişse, bu sevmediği kişiler tarafından rahatsız edileceğine yada rüyada gittiği hoşlanmadığı kişiler tarafından rahatsız edileceğine delalet eder. Eğer rüyada misafirliğe gittiğiniz insanları tanımıyorsanız yine aynı şekilde sevmediğiniz biri tarafından rahatsız edileceğinize delalet eder.

(Size) Rüyada  misafir gelmesi ise misafirin durumuna göre değerlendirilir, eğer misafir temiz, güzel giyinmiş, sevimli yüzlü ise yani size iyi şeyler hissetiriyorsa, güzel bir haber alacağınıza veya bolluk göreceğinize işarettir.

Rüyada görülen misafirin durumu kötüyse/fakirse bu zengin olacağına delalettir. Eve gelen misafir yukarıda belirttiğimiz gibi iyi bir habere yada erkek bir evlada sahip olunacağına işaret eder ancak evde hamile bir kişi yoksa bu aniden sahip olunacak bolluğa işarettir.

Rüyada misafire ikramda bulunmak yani yemek yedirmek yada onu memnun edecek birşey sunmak, yaptığınız iyiliklere karşı fazlasıyla iyilik göreceğinize delalettir.

rüyada misafir yorumu m sözlüğü altında yayınlanmıştır.