Rüyada masa görmek

ruyada-masa-gormekRüyada masa görmek neye yorumlanır, ne anlama gelir; öncelikle masa üzerinde birşeyler yapılan, yemek yenilen ve birden fazla kişininde etrafında yer alabilmesini sağlayan, kısaca takım çalışması gerektiren konularda da bir araya gelinebilecek bir araçtır.

Rüyada masa görmek hasret duyduğunuz birine kavuşmak anlamına gelir aynı zamanda iyi/müjdeli haber alacağınıza da delalettir. Masanın rüyada görüldüğü hali daha iyi yorumlanmasını sağlar, yani üzerinde hiçbirşey olmayan ve örtüsüz bir masa gördüyseniz bu geçimizi zor sağlayacağınıza işaret eder, aynı zamanda üzerinde birşeyler bulunan yada üzerinde yemek yenen masa görmek ise geniş rızka ve bolluğa işrarettir.

Kısaca üzeri boş masa fakirliğe, dolu masa ise zenginliğe delaettir. Rüyada masa görmek, azimli bir çalışmaya, gayret etmeyede delalettir.

Rüyada masa etrafında akrabaların toplanarak yemek yediğini görmek, eve gelecek bir misafirin aile içinde birinin huzursuzluk çıkaracağına işaret eder.

Rüyada masa başında yazı yazmak ise, rüyayı gören kişinin hesapsızca bir işe girişeceğini ve altından kalkamayacağı masraflar yapacağına delalettir.

rüyada masa yorumu m sözlüğü altında yayınlanmıştır.