Rüyada bebek görmek

Rüyada bebek görmek birden farklı varyasyonda yayınlanmıştır, rüyada erkek bebek görmek, rüyada kız bebek görmek ve rüyada ikiz bebek görmek gibi. Bazı aramalar rüyada bebek emzirmek yada bebek uyutmak şeklinde de gelmekte. Bebek çoğunlukla mutluluğun ve sevincin simgesidir. Sağlıklı her aile bebek sahibi olmayı diler ve bu müjdeli bir durumdur kendileri için. Bu rüya yorumu, bu gerçeklere göre hazırlanmıştır ve ünlü rüya tabirleri kitaplarından derlenmiştir.

Rüyanızda hala meme emen bir kız çocuğu görmek, takdir edilmeye, övülmeye layık ve kendisinden iyilik ümit edilen hayırlı bir işe delalet eder.

Rüyada bir erkek bebek görülmesi; müjde alınacağına işaret eder. Bir kimsenin rüyasında küçük bir oğlan çocuğunu sırtına yüklendiğini görmesi; o kimsenin üzüntüye maruz kalacağına ve hastalanacağına delalet eder.

Yine bir kimsenin rüyasında bir kız çocuğu görmesi; o kimsenin bolluğa ereceğine, şerefinin artacağına ve zorluktan sonra kolaylık göreceğine yorumlanır. Rüyada küçük kız çocuğu görülmesi; rüyayı gören kimse için dünyalığa delalet eder.Bir kimsenin rüyasında bir yere bırakılmış bir kız çocuğunu kaldırdığını veya onu yüklenip götürdüğünü, ya da kendisinin bir kız çocuğunun doğduğunu görse; bu rüyayı gören kimse eğer tutuklu ise veya hukukuna tecavüz edilmiş ise veyahut da borçlu ise bütün bu sayılanlardan kurtulacağına ya da bir çocukla müjdelenerek sıkıntı ve üzüntüsünün gideceğine ve sayılanlardan hiçbiri kendisinde yoksa üzüntü ve kedere maruz kalacağına yorumlanır.

Rüyanızda çocuk olduğunuzu ve beşikte bağlı bulunduğunuzu görmeniz; tutuklanacağınıza veya hasta olacağınıza yorumlanır.

Rüyada görülen çocuk eğer beşikte bağlı olmayıp kendi haline bırakılmış ise; o kimsenin aklını zayi edip delireceğine işaret sayılır. Bir kadının rüyasında çocuk olduğunu görmesi; dünyanın kendisice meyletmesine ve ebediyen çocuğunun olmayacağına delildir.

rüyada bebek yorumu b sözlüğü altında yayınlanmıştır.