Rüyada balık görmek

Rüyada balık görmek, rüyada balık tutmak veya balıkla ilgili rüyalar görmek ne anlama gelir, ve rüyada balık nasıl yorumlanmalıdır. Öncelikle rüyada gördüğünüz balık veya balıkların boyutları, tek veya çok oluştları, balıkları zorlanmadan yakalıyor olmanız veya onları avlıyor olmanız farklı farklı anlamlara yorulur. Balık rüya tabiri aşağıda detaylıca anlatılmıştır.

ruyada-balik-gormekRüyada sayısı belirli olan (3 tane 5 tane gibi) balık görmek kadına delalet eder. Eğer rüyada sayıları belli olmayan miktarda balık gördüyseniz bu ganimetten mal alınacağına delalet eder. Günümüzde ganimet gibi bir durum söz konusu olmayacağı için bunu kazanılan bir zafer sonrası elde edilen kârın sizinlede paylaşılacağına işarettir.

Kişi rüyasında denizin dibinde büyük ve taze balıkları bir arada toplanmış olarak gördüyse eğer ve onları denizden teker teker çıkarıp yiyorsa, o kimsenin denizden çıkardığı balık oranında ganimetten hissesine mal düşeceğine işaret eder.

Rüyada büyük balık görüyorsanız bu devlet başkanınıza işaret eder, eğer küçük balık gördüyseniz buda devletin askerine delalettir. Rüyada görülen denizde devletin kendisini ifade eder..

Bir kimsenin rüyasında suda balık avladığını görmesi; o kimsenin hoşuna gitmeyecek bir haber işiteceğine, büyük balık avladığını görmesi; menfaat ve hayır göreceğine, küçük balık avladığını görmesi; gelirinin kesileceğine delalet eder.Bir kimsenin rüyasında sazan balığı görmesi; eğer evlenmek istiyorsa evleneceğine veya başkası ile bir iş konusunda ortaklık kuracağına ve iyiliğe işaret sayılır.

Kişinin rüyasında yatağında balık görmesi; deniz yolculuğu yapan kimse için hastalanmaya, bulanık suda balık avladığını gören kimsenin; tasa, kaygı ve sıkıntıya maruz kalacağına, balığı canlı olarak yediğini görenin mülk sahibi olacağına yorumlanır.Bir kimsenin rüyasında balık pişirdiğini görmesi; o kimsenin rızık elde edeceği ve kazanç sağlayacağı ile yorumlanır. Rüyada havuzda balık görülmesi; hem iş yönünden ve hem de davranış yönünden kötü bir kimseye işaret eder.

Bir kimsenin rüyasında balık sattığını görmesi; faydalanmak ile, rüyasında tuzlu balık görmesi; keder ve üzüntü ile tabir edilir. Rüyanızda tuzlu balık pişirdiğinizi görmeniz; yolculuğa çıkacağınıza, bir kadının ağzından balık çıktığını görmeniz; o kadının kız çocuğu doğuracağına, rüyanızda karada balık avladığınızı görmeniz; kötülük yapacağınıza yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında yunus balığı görmesi; korkan bir kimse için korkusunun geçeceğine, fakir bir kimse için zengin olacağına, endişe ve sıkıntı içinde olan için mala kavuşacağına ve dolayısıyla sıkıntısının geçeceğine delalet eder.

rüyada balık yorumu b sözlüğü altında yayınlanmıştır.