Rüyada bal görmek

ruyada-bal-gormekRüyada bal görmek neye delalet eder, nasıl yorumlanır? Bal özellikle Kuran-ı Kerim’de şifa olarak bildirilen bir nimettir. Zahmetli bir şekilde arılar tarafından üretilir ve insanlık hizmetine sunulur. Balın şifa vermesi, tatlı olması ve zahmetli bir şekilde üretiliyor olması rüya tabirleri konusunda dikkat etmemiz gereken maddelerdir.

Birinin rüyasında bal görmesi, helal bir kazanç elde edeceğine (mal veya para şeklinde olabilir) delalettir. Dini bütün kişilerin rüyada bal görmeleri, dinin gerekliliklerini yerine getirdiklerine kendilerine yasak edilen şeylerden uzak durduklarına ve diğer insanlarada bu konuda güzel öğütler verdiklerine işarettir.

Dinden uzak kişilerin rüyasında bal görmesi yorulmadan, hiçbir çaba göstermeksizin para veya mal sahibi olacaklarına delalettir. Rüyasında bal gören kişi bekar ise evleneceğine delalet eder.

Rüyada bal yemek zengin olup bolluk göreceğinize delalettir, rüyada bal yediğini gören hasta ise sağlığına kavuşur, rüyada bal sattığını gören uzak bir yerden haber alacağınıza işarettir. Rüyasında bal alan kişi birşekilde ödüllendirileceğine işarettir.

rüyada bal yorumu b sözlüğü altında yayınlanmıştır.